Hopp til hovedinnholdet

Styret i Nordre Vestfold MS-forening

Styret ble valgt på årsmøtet 15. februar 2018

Leder: Elin M. Jakobsen, elin@vestfoldms.no

Nestleder: Inger Lise Nielsen, ingerlise@vestfoldms.no

Sekretær: Tove Olsrød, tove@vestfoldms.no

Styremedlemmer:

Ingwild Østlie, ingwild@vestfoldms.no

Christian Østlie, christian@vestfoldms.no

Rolf M. Bekkemellem, rolf@vestfoldms.no

Markus E. Kristiansen, markus@vestfoldms.no

Trine Marie Hanssen, trinemarie@vestfoldms.no

May-Britt Ahlstrøm, maybritt@vestfoldms.no 

Du finner bilder og telefonnummer på vår hjemmeside: https://www.vestfoldms.no/om-oss/styret/

Developed by Aplia - Powered by eZ PublishPersonvern

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.