
Valdres MS-forening
Velkommen til Valdres MS-forening.
Litt om våre aktiviteter
Vi har en Facebookgruppe der vi deler informasjon om våre aktiviteter.
Vi har cafetreff på Fjordkafeen på Fagernes den første tirsdagen i måneden kl. 12.
Ønsker du støtte til deltakelse på MS-konferansen?
Ønsker du å delta på årets MS-konferanse på Hamar 15.november? Styret i Valdres MS-forening vil støtte våre medlemmer gjennom å refundere opp til 1000 kr av utgiftene for deltagelse på konferansen for hvert medlem. Send en kort beskrivelse av utgiftene, kvitteringer og kontonr. pengene skal inn på til kasserer Guri på gjerskri@online.no.
Les mer om konferansen og påmelding ved å klikke deg inn på arrangementet under.
-
MS-konferanse på Hamar 2025
MS-Forbundet Region Øst inviterer til MS-konferanse på Hamar lørdag 15.november.
Noen å snakke med?

Bli kjent med Karine
Jeg liker å være sammen med familien min, lese, være aktiv og håndarbeid. Jeg er snill, nerdete og kanskje tidvis litt bestemt.
- 39 år
- Heggenes
- karine_rogne@hotmail.com
- 99755610
- Valdres MS-forening

Bli kjent med Sven Ingar
Jeg ønsker å dele den erfaringen jeg har med MS med andre. Jeg trener masse på sykkel, og jobber en dag i uka. Som person er jeg utadvendt og kommer lett i kontakt med folk.
- 62 år
- Ryfoss
- sveningar63@gmail.com
- 41192182
- Valdres MS-forening

Bli kjent med Anne Kari
Jeg har hatt MS hele mitt voksne liv. Jeg har barn og lever et normalt liv med jobb, familie og hund som best jeg kan. Jeg prøver å ha en positiv holdning, så går det meste bra.
- 54 år
- Valdres
- anne_kari71@live.no
- 40243897
- Valdres MS-forening

Velg oss som din grasrotmottaker!
Når du knytter ditt spillkort fra Norsk Tipping til oss, bidrar du med syv prosent av spilleinnsatsen din direkte til vår forening. Det beste av alt? Det koster deg ikke en ekstra krone.