
Kongsvinger og Omegn MS-forening
Vi er en forening for deg som bor i Kongsvinger, Solør, Nord-Odal, Sør-Odal og Eidskog.
Litt om våre aktiviteter
Vi legger vekt på sosialt samhold og ønsker å skape en møteplass for medlemmene våre. Noen kvelder har vi temabasert innhold. Vi holder faste medlemsmøter på KROA i Kongsvinger (rett ved Rådhusteatret og Frivillighetssentralen).
Vi har en Facebookgruppe der vi legger ut informasjon om aktiviteter.
Årsmøtet blir 7. mars kl. 18-20, mer informasjon kommer.
Noen å snakke med?

Bli kjent med Gro
Jeg er veldig opptatt av kosthold, og tror man kan spise seg litt friskere. Jeg liker å lese, synge, dra på konserter og være sammen med venner.
- 53 år
- Kongsvinger
- gro70@hotmail.com
- 41245757

Bli kjent med Gunn Kristin
Jeg er utdannet sosionom, men er ikke i jobb lenger. Av interesser liker jeg trening, bøker, kryssord og blomster. Jeg er en positiv person som er opptatt av alle rundt meg.
- 63 år
- Grinder
- gkfryksell@hotmail.com
- 41440596

Bli kjent med Mari-Anne
Jeg er interessert i veteranbiler og å være med de jeg er glad i. Som person er jeg nerdete, ekstrovert og introvert.
- 46 år
- Hamar
- mari-anne.dale@hotmail.com

Velg oss som din grasrotmottaker!
Når du knytter ditt spillkort fra Norsk Tipping til oss, bidrar du med 5 prosent av spilleinnsatsen din direkte til vår forening. Det beste av alt? Det koster deg ikke en ekstra krone.