Hopp til hovedinnholdet

Om Oss

Kontaktinformasjon

Postadresse: Oslo MS-forening, Postboks 8600 Majorstuen, 0349 Oslo

Besøksadresse: Forskningsparken, Gaustadalléen 21, Oslo

Daglig leder: Edita Daulova, tlf. 473 91 754

Websiden: www.msfo.no 
Epost: oslo@msfo.no

Styret i Oslo MS-foreningen

Leder

Knut Maroni

knut.maroni@gmail.com

917 29 021

Nestleder

Truls Kleven

truls.kleven@vy.no

916 52 524

Styremedlem

Anne Wenche Nilsen

anne.wenche.nilsen@gmail.com

977 09 941

Styremedlem

Karin Sørensen

karin.sorensen10@gmail.com

982 07 559

Styremedlem

Gro Sundby

gro.sundby@gmail.com

997 48 599

Varamedlem

Liv Petersen

livbpetersen@hotmail.com

948 02 177

Varamedlem

Anne Lau Revil

anne@cultureit.no

993 54 679

Personvern Logg inn for webredaktører

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.